Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
OhoIlgai jo norėjau ir ieškojau ir jis pranoko mano lūkesčius. Po plovimo užtepiau jį po probiotikų serumu ir spf, o mano oda buvo tiesiog wow. Lyg vakar nebuvo smulkių bėrimų. Labai patiko komSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y