Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.



Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai



Atsiliepimai – 5
Rekomenduoju šį kremą 10/10! Geriausias žiemai, ypač jautriai odai
Kremas puikios tekstūros. Mano oda riebi ir spuoguota, todėl jis puikiai tinka žiemai. Jis drėkina, maitina ir nepalieka riebumo pojūčio. Tikrai pirksiu dar kartą.
Labai maitinamasis kremas, mano mišriai odai kiek tirštesnis, bet puikiai tinka naudoti nakčiai, nepalieka lipnumo pojūčio, greitai įsigeria ir palieka odą sudrėkintą bei pamaitintą.
Man asmeniškai šis kremas nepatinka. Nors sudėtis gera, be silikonų ir kvapiklių, konsistencija gana sunki, užtepus vakare ryte ant veido aptikau mažų spuogelių ir net negaliu pasakyti, kad mano oda buvo ypač nuraminta ar pamaitinta. Man tai pinigų švaistymas.
Kremas šiek tiek gelio konsistencijos, užtepus greitai susigeria ir nepalieka riebumo pojūčio. Aš naudoju jį naktį, o ryte mano oda yra gražiai drėkinama ir švelni. Jis nėra kvepiantis ir nesukėlė jokios reakcijos mano jautriai odai.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.