Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Geriausias tonikas kada nors!Tai pats universaliausias produktas, kurį turėtų turėti kiekvienas. Konsistencija tarp pieniško ir vandeningo toniko, kvapas neutralus. Jis puikiai atkuria apsauginį barjerą, maitina. TepantSkaityti daugiau
Patogus jausmasMeilė nuo pirmo panaudojimo. Turiu jautrią odą, o šis serumas ją tikrai gerai nuramina, suteikia komforto pojūtį ir, žinoma, švytėjimo! Būtinai reikia išbandyti.
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Geriausias tonikas kada nors!Tai pats universaliausias produktas, kurį turėtų turėti kiekvienas. Konsistencija tarp pieniško ir vandeningo toniko, kvapas neutralus. Jis puikiai atkuria apsauginį barjerą, maitina. TepantSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.