lt

Sutarties nutraukimas

1. Sutarties nutraukimas Pirkėjo, kuris yra vartotojas, iniciatyva:

Pirkėjas, kuris yra vartotojas, turi teisę nutraukti sutartį be jokios priežasties per 14 kalendorinių dienų nuo prekių gavimo dienos arba nuo paslaugų teikimo sutarties sudarymo dienos. Tačiau "Ksisters" leidžia Pirkėjams atsisakyti sutarties per 90 dienų nuo užsakymo gavimo dienos, per nurodytą laikotarpį būtina išsiųsti laišką Pardavėjui el. pašto adresu [email protected] apie sutarties atsisakymą. Atsisakymo pasinaudoti vartotojo teise atsisakyti pirkimo-pardavimo sutarties formą galima atsisiųsti čia.

Pateikus atsisakymo formą, Ksisters išsiųs Klientui grąžinimo sąskaitos faktūros numerį. Jei Vartotojas nori pasinaudoti teise atsisakyti sutarties, atsižvelgdamas į grąžinimo formoje pateiktą informaciją ir naudodamasis grąžinamos sąskaitos numeriu, jis turi išsiųsti prekes per Omniva arba Venipak per 5 dienas. Kartu su grąžinamomis prekėmis turi būti pateikti visi dokumentai, pavyzdžiui, sąskaitos faktūros originalas, pavyzdžiai, instrukcijos ir kiti su prekėmis susiję dokumentai, kurie jam buvo pristatyti kartu su prekėmis.

Minėtos sumos bus grąžintos vartotojui pirkėjui nedelsiant, ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių grąžinimo gavimo dienos. Jei nesusitarta kitaip, lėšos bus grąžinamos tokiu pat būdu, kokiu pirkėjas atliko mokėjimą.

2. Vartotojas negali atsisakyti sutarties, jei:

  • parduodant prekes, pagamintas pagal konkrečius vartotojo reikalavimus, prekes, pagamintas pagal užsakymą, arba prekes, skirtas specialiai vienam vartotojui;
  • parduodant greitai gendančias prekes;
  • jei prekių galiojimo laikas pasibaigė per prekių buvimo pas vartotoją laikotarpį;
  • prekių, kurios yra apsauginėje pakuotėje ir kurių negalima grąžinti dėl sveikatos ar higienos priežasčių ir kurių apsauginė pakuotė buvo pažeista po pristatymo, pardavimas
  • prekių, kurios dėl savo pobūdžio gali būti neatskiriamai sumaišytos su kitomis prekėmis, pardavimas po pristatymo.
  • 3. Jei Ksisters nepristato užsakymo per 30 dienų nuo užsakymo dienos, Pirkėjas turi teisę atsisakyti Sutarties.

    Prenumeruodamasis sutinku su taisyklėmis ir sąlygomis