Puiku!Kremas yra labai lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir tiesiogine prasme ištirpsta odoje, nepalikdamas lipnumo ar riebumo pojūčio. Jis be kvapiklių, gerai drėkina, nebalina ir apsaugo nuo sSkaityti daugiau
Puikus tonikaslabai fainas tonikas, stipriai drekina oda ir parasuosia ja kitu produktu tepimui. Visiskai netraukia odos, ir tepant kitus produktus jau buna susigeres i oda
Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau
Puiku!Kremas yra labai lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir tiesiogine prasme ištirpsta odoje, nepalikdamas lipnumo ar riebumo pojūčio. Jis be kvapiklių, gerai drėkina, nebalina ir apsaugo nuo sSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.