Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
Mėgstamiausias SPFLabai rekomenduoju šį kremą, naudoju jau kelis metus nuo tada kai atradau. Iš visų spf kuriuos esu išbandžiusi, šis veidui pats geriausias. Idealiai pasiskirsto, turi malonų švelnų kvapą
Geriausias tonikas kada nors!Tai pats universaliausias produktas, kurį turėtų turėti kiekvienas. Konsistencija tarp pieniško ir vandeningo toniko, kvapas neutralus. Jis puikiai atkuria apsauginį barjerą, maitina. TepantSkaityti daugiau
Serumas Pirkau serumą pirmą kartą , ir jisai man labai patiko . Dažnai turiu paraudusią veido odą , o šis serumas nuramina ir paraudimas sumažėja .Esu labai patenkinta
Puiku riebiai odaiTuriu riebią dehidratuotą odą todėl ieškojau lengvo bei drėkinančio kremo. Šis kremas yra gelio konsistencijos, greitai susigeria, neapsunkina odos, palieka odai blizgančią išvaizdą, pasilieSkaityti daugiau
Švari odaMaloni ir lengva tekstūra, beveik neturi kvapo, švelniai ir efektyviai pašalina makiažą ir nuvalo veido odą be sudirginimo ar paraudimo. Po naudojimo oda atrodo tarsi švytinti. Labai patiko Skaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y