Puikus kremasPirmą kartą bandžiau šį kremą ir jis man paliko gera įspūdį. Greitai susigeria, ir nedirgina mano jautrių akių. Labai patogus aplikatorius.
Puiku!Kremas yra labai lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir tiesiogine prasme ištirpsta odoje, nepalikdamas lipnumo ar riebumo pojūčio. Jis be kvapiklių, gerai drėkina, nebalina ir apsaugo nuo sSkaityti daugiau
Puikus kremasPirmą kartą bandžiau šį kremą ir jis man paliko gera įspūdį. Greitai susigeria, ir nedirgina mano jautrių akių. Labai patogus aplikatorius.
Puiku!Kremas yra labai lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir tiesiogine prasme ištirpsta odoje, nepalikdamas lipnumo ar riebumo pojūčio. Jis be kvapiklių, gerai drėkina, nebalina ir apsaugo nuo sSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.