Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 85
Serumas labai geras, būtina atidžiai perskaityti naudojimo instrukciją. Iš pradžių jo nereikėtų tepti kiekvieną vakarą, kitą dieną taip pat gerai pasitepti apsauginiu kremu nuo saulės. Man jis gerai veikia ir raukšlės aplink akis nebėra tokios ryškios. Kartu su drėkinamuoju kremu oda tampa švelni ir elastinga. Rekomenduoju kremą moterims nuo 40 metų.
Pradedantiesiems arba jautrią odą turintiems žmonėms tai geriausias pasirinkimas. Jis niekada manęs neerzino, yra malonios, pieniškos konsistencijos, o rezultatus matau jau po naudojimo. Be to, jis yra prieinamas. Sunaudojusi vieną buteliuką, iš karto užsisakiau kitą. Labai rekomenduoju.
Rekomenduoju. Tai puikus serumas.
Manau, kad šis retinolio serumas labiau tinka pradedantiesiems dėl šios veikliosios medžiagos. Jis švelnus ir rezultatai galbūt nėra tokie „vau“ efekto, bet reguliariai naudojant jis gerai veikia ir rezultatai matomi. Jis nėra per daug lipnus ir gana greitai įsigeria į odą. Po naudojimo palieka šiek tiek švytėjimo efektą. Aš asmeniškai jį tepu vakare ir kartu su kitais produktais mano oda ryte būna lygi ir sudrėkinta. Jis tikrai užima savo vietą odos priežiūros rutinoje ir gali būti tramplinas, pradedant naudoti retinolio produktus.
Retinalo serumas malonus, nedirgina mano jautrios odos, bet aš jį tepu kartu su drėkinamuoju serumu prieš naudojimą ir drėkinamuoju kremu po naudojimo. Konsistencija kreminė, gerai įsigeria. Naudoju jį dar tik trumpą laiką, tad negaliu spręsti apie jo veiksmingumą, bet tikrai naudosiu ir toliau.
Tai geriausias tinklainės kremas, kokį tik esu naudojusi! Skirtumą galite pamatyti jau po kelių dienų naudojimo. Ant jo užrašiau, kuriomis dienomis jį naudosiu, kad nesumaišyčiau jo su kitais savo naujoje rutinoje 😅 Labai rekomenduoju! 🤩😍❤️
Geriausias naudotas retinolio kremas, oda atrodo daug lygesnė ir švelnesnė
Man labai patiko, nedirgino mano jautrios odos! Rekomenduoju!
Paprastai iš vieno panaudojimo negali pasakyti, koks tai dėklas. Geltonas, šiek tiek skystas, bekvapis mažas produktas. Nusipirkau jį manydamas, kad nebūsime geri draugai, bet vėliau vėl pirkau.
Serumas labai malonios konsistencijos, nepastebėjau jokio dirginimo, po serumu tepu lengvą kremo sluoksnį, o pabaigoje – šiek tiek storesnį. Rezultatai matomi greitai. Rekomenduoju :)
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.