Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Це добре, я люблю цеВін такий гарний для моєї чутливої шкіри. Він дуже допомагає моїй шкірі. Також після його використання моя шкіра виглядає дуже добре :)
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
Найкращий тонер EVER!Це найуніверсальніший засіб, який має бути у кожної. Консистенція між молочковим і водичковим тонером, запах нейтральний. Чудово відновлює барʼєр, живить. У декілька шарів можна використовувЧитати далі
ДобреЯ майже закінчила і додала новий до кошика :) просто крем, який виконує свою функцію, зволожує, не липкий і не має неприємного запаху, не закупорює пори
СироваткаЯ вперше купила сироватку, і вона мені дуже сподобалася. У мене часто буває почервоніння шкіри на обличчі, а ця сироватка заспокоює його та зменшує почервоніння. Я дуже задоволена.
Крем для обличчяЧудовий, добре зволожуючий крем для обличчя, який швидко вбирається в шкіру та живить її. У мене акне, але цей продукт справді допомагає. Підходить для всіх типів шкіри.
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Це добре, я люблю цеВін такий гарний для моєї чутливої шкіри. Він дуже допомагає моїй шкірі. Також після його використання моя шкіра виглядає дуже добре :)
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу