Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
Нічого собіЯ довго його хотіла і шукала, і він перевершив мої очікування. Після вмивання нанесла під сироватку з пробіотиком і спф і шкіра просто вау. Начебто й не було дрібних висипів учора. Мені дужеЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y