Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.






Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 53
Гарний тонік з трохи густішою текстурою порівняно з іншими, які я пробувала. Оскільки в мене суха шкіра, це великий плюс для мене. Він швидко вбирається, не залишає липкості після нанесення, і шкіра помітно більш зволожена. У моєму випадку він також добре підійшов як основа під легкий макіяж.
Дуже гарний тонік. Добре зволожує та заспокоює шкіру. Я візьму його ще раз.
Я була дуже вражена тоніком SKIN1004 Centella Madagascar! Він дуже ніжний і легкий для шкіри, швидко поглинається та одразу дарує відчуття зволоження та свіжості. Моя шкіра після нього м’яка, заспокійлива та виглядає набагато здоровішою. Мені особливо подобається, що він не подразнює обличчя та ідеально готує шкіру до решти догляду за шкірою. Однозначно цей продукт я б купила ще раз!
Ви мусите його мати! Не знаю, як назвати його суперсилу, але після використання моя шкіра відчувається м’якою, живленою та гладенькою. Він фантастичний вранці, ідеально підходить під макіяж. Вже після першого використання я відчула полегшення та заспокійливе відчуття на обличчі.
Я не знаю, що я робила раніше без цього міста. Для моєї шкіри чутливої з куперозом, то просто супер.
Есенція не має ароматизаторів, швидко поглинається, освіжає та зволожує шкіру. Величезною перевагою є її густіша текстура, яка дозволяє наносити продукт безпосередньо на обличчя без ватного диска, що робить його ефективнішим.
Ця тонізуюча есенція – чудова річ! Я користуюся нею вже півроку і можу тільки рекомендувати! Вона приємна та ефективна!
Відколи я почала користуватися цим засобом, моя шкіра стала чудовою. Він тонкий і легкий, швидко вбирається та дуже добре зволожує. Він не робить мою шкіру липкою. Я щиро рекомендую його!
У мене не було ні поганого, ні хорошого досвіду з цим тоніком. Я просто не помітила нічого особливого. Текстура трохи густіша, ніж у звичайного тоніка, тому йому потрібно трохи більше часу, щоб повністю проникнути в шкіру. Однак він не липкий і не жирний, що завжди добре! Але особисто я більше його не купуватиму.
Найкращий ефірний тонік, яким я коли-небудь користувалася. Він густіший за звичайні тоніки, тому дарує мені неймовірне відчуття комфорту та зволоження вже після одного застосування. Він справді допоміг відновити комфорт моєї шкіри, коли вона була сухою. Незважаючи на свою насичену формулу, він не обтяжує мою комбіновану шкіру. Моя шкіра м’яка та підготовлена до наступних кроків у моєму догляді за шкірою. Дуже ефективний продукт!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.