Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
Найкращий тонер EVER!Це найуніверсальніший засіб, який має бути у кожної. Консистенція між молочковим і водичковим тонером, запах нейтральний. Чудово відновлює барʼєр, живить. У декілька шарів можна використовувЧитати далі
Відчуття комфортуЦе любов з першого використання. У мене чутлива шкіра, і ця сироватка чудово її заспокоює, дарує відчуття комфорту і, звісно ж, це сяюче покриття! Обов'язково треба спробувати.
СироваткаЯ вперше купила сироватку, і вона мені дуже сподобалася. У мене часто буває почервоніння шкіри на обличчі, а ця сироватка заспокоює його та зменшує почервоніння. Я дуже задоволена.
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y