Чудово!Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається та буквально тане на шкірі, не залишаючи ні липкості, ні жирності. Не має запаху, добре зволожує, не вибілює та захищає від сонця. Ідеальний Читати далі
Чудовий тонікдуже гарний тонік, глибоко зволожує шкіру та готує її до нанесення інших засобів. Зовсім не стягує шкіру, а при нанесенні інших засобів він вже вбирається в шкіру
Гарний продуктЯ користуюся ним вже кілька місяців. Це легко наносити, прозорий, зволожуючий продукт. Взимку я б хотіла інтенсивнішого зволоження, але він має бути ідеальним і для теплих місяців. У мене коЧитати далі
Чудово!Крем має дуже легку текстуру, швидко вбирається та буквально тане на шкірі, не залишаючи ні липкості, ні жирності. Не має запаху, добре зволожує, не вибілює та захищає від сонця. Ідеальний Читати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу