Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
Улюблений SPFЯ дуже рекомендую цей крем, я користуюся ним вже кілька років, відколи відкрила для себе його. З усіх SPF, які я пробувала, цей найкращий для мого обличчя. Він ідеально розподіляється, має пЧитати далі
Найкращий тонер EVER!Це найуніверсальніший засіб, який має бути у кожної. Консистенція між молочковим і водичковим тонером, запах нейтральний. Чудово відновлює барʼєр, живить. У декілька шарів можна використовувЧитати далі
Відчуття комфортуЦе любов з першого використання. У мене чутлива шкіра, і ця сироватка чудово її заспокоює, дарує відчуття комфорту і, звісно ж, це сяюче покриття! Обов'язково треба спробувати.
СироваткаЯ вперше купила сироватку, і вона мені дуже сподобалася. У мене часто буває почервоніння шкіри на обличчі, а ця сироватка заспокоює його та зменшує почервоніння. Я дуже задоволена.
Чудово підходить для жирної шкіриУ мене жирна зневоднена шкіра, тому я шукала легкий та зволожуючий крем. Цей крем має гелеву консистенцію, швидко вбирається, не обтяжує шкіру, залишає її блискучою, залишається досить липкоЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y