Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Чудовий крем!Я користуюся ним не так давно, але мені дуже подобається, як моє обличчя сяє після використання і яка м'яка моя шкіра. Однозначно рекомендую :) і взагалі, я дуже задоволена цим магазином, виЧитати далі
Найкращий тонер EVER!Це найуніверсальніший засіб, який має бути у кожної. Консистенція між молочковим і водичковим тонером, запах нейтральний. Чудово відновлює барʼєр, живить. У декілька шарів можна використовувЧитати далі
СироваткаЯ вперше купила сироватку, і вона мені дуже сподобалася. У мене часто буває почервоніння шкіри на обличчі, а ця сироватка заспокоює його та зменшує почервоніння. Я дуже задоволена.
Чиста шкіраПриємна та легка текстура, майже без запаху, делікатно та ефективно видаляє макіяж та очищає шкіру обличчя без подразнення та почервоніння. Після використання шкіра виглядає так, ніби сяє. МЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y