відкриття рокуДуже гарний крем, легка текстура, приємний м'який аромат, освіжає та заспокоює шкіру обличчя. Рекомендую спробувати тим, у кого розацеа на обличчі.
Чудові патчіЯ дуже люблю патчи цієї фірми, чомусь саме від них бачу найкращий результат. Мені 34 роки, шкіра вже не така як була у 20 років, але завдяки корейській косметиці я можу пітримувати гарний реЧитати далі
відкриття рокуДуже гарний крем, легка текстура, приємний м'який аромат, освіжає та заспокоює шкіру обличчя. Рекомендую спробувати тим, у кого розацеа на обличчі.
Чудові патчіЯ дуже люблю патчи цієї фірми, чомусь саме від них бачу найкращий результат. Мені 34 роки, шкіра вже не така як була у 20 років, але завдяки корейській косметиці я можу пітримувати гарний реЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу