Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.

Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 17
Šį serumą naudoju kiekvieną dieną jau dvi savaites. Jis labai greitai įsigeria, vieno pompelės paspaudimo užtenka visam veidui. Turiu riebią ir jautrią odą, ir serumas manęs nedirgina; jis man puikiai tinka!
Šį produktą perku jau daug kartų. Jis yra itin lengvos tekstūros, lengvai tepasi ir pasiskirsto. Tai mano mėgstamiausias vitamino C serumas. Jis puikiai tinka mano mišriai odai :)
Naudoju jau savaitę. Dar nepastebėjau jokių pokyčių, bet man patinka konsistencija. Greitai įsigeria ir tinka mano jautriai odai.
Esu sužavėta šiais trimis produktais, kuriuos įsigijau „Sisters“ parduotuvėje! Mano oda dar niekada neatrodė tokia spindinti ir sveika. 1. „Beauty of Joseon“ (Centella + Vita C) (2 nuotrauka) – tai mano rytinė spindesio dozė! Ji suvienodina odos atspalvį ir suteikia veidui neįtikėtinai gaivų vaizdą. 2. „COSRX“ hialurono rūgštis (3 nuotrauka) – tobulas pagrindas, kuris visą dieną malšina odos troškulį. 3. „Medicube“ kolageno naktinė kaukė (1 nuotrauka) – tai tikras naktinis chameleonas! Ryte mano oda stangri, lygi kaip stiklas ir neįtikėtinai sudrėkinta. Poveikis įspūdingas – skirtumą pastebėjo net mano artimieji! Labai rekomenduoju „Sisters“ dėl profesionaliai atrinktų geriausių prekių ženklų ir produktų.
Kol kas man tai labai patiko!
Man patinka BOJ prekės ženklas ir esu išbandžiusi beveik viską, bet šis produktas mane gana nuvylė. Konsistencija maloni, be kvapiklių, greitai įsigeria, bet šiaip jis atrodo nieko neveikiantis. Jokių rezultatų nepastebėjau.
Serumas malonus odai, šiek tiek drėkina, palieka malonų pojūtį, bet be to, ypatingų rezultatų nematau. Mano nuomone, „Beauty of Joseon“ turi geresnių serumų – skaistinimui skirtas „Glow“ giluminis serumas su ryžiais, taip pat patinka „Revive“ serumas su ženšeniu ir sraigių gleivėmis. Išbandysiu ir kitus serumus su vitaminu C. Nebuvau pakankamai sužavėta, kad pirkčiau dar kartą.
Iš pradžių buvau labai nepatenkinta. Mane tai erzino ir pamaniau, kad geriau visiškai jo nenaudoti. Tačiau po kurio laiko grįžau prie jo su kitu požiūriu. Mano oda nemėgsta per daug produktų. Man tai geriausiai veikia kaip serumas ir kremas viename. Nusipraususi veidą, vakare užtepu jį ant tonizuoto veido ir palieku. Ryte mano veidas lygus, sugijęs ir spindintis. Jei kas nors nustojo naudoti šį produktą dėl panašių priežasčių, išbandykite mano metodą. Kas antrą dieną kaitaliokite jį su drėkinamuoju kremu ir pamatysite stebuklus!
Pati naudoju „BEAUTY OF JOSEON Light On Serum“ ir man jis tiesiog patinka! 😍 Mano oda tokia švelni, gaivi ir spindinti, o serumas greitai įsigeria, nepalikdamas riebumo pojūčio. Centelė ir vitaminas C tikrai padeda mano odai atrodyti sveikai ir lygiai. Tikrai rekomenduočiau jį visiems, kurie nori spindinčios odos! ✨
Jau sunaudojau bent 3 tūbeles ir manau, kad dėl centelės ir gelinės tekstūros tai galėtų būti puikus serumas sausesnės, jautrios odos savininkėms.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.