Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Patogus jausmasMeilė nuo pirmo panaudojimo. Turiu jautrią odą, o šis serumas ją tikrai gerai nuramina, suteikia komforto pojūtį ir, žinoma, švytėjimo! Būtinai reikia išbandyti.
Puikus kremasPirmą kartą bandžiau šį kremą ir jis man paliko gera įspūdį. Greitai susigeria, ir nedirgina mano jautrių akių. Labai patogus aplikatorius.
OhoIlgai jo norėjau ir ieškojau ir jis pranoko mano lūkesčius. Po plovimo užtepiau jį po probiotikų serumu ir spf, o mano oda buvo tiesiog wow. Lyg vakar nebuvo smulkių bėrimų. Labai patiko komSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y