Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Tai puikios sudėties serumas, kuris dera su visais produktais,ar tai būtų retinolis,probiotikų serumas,azelailc ir pan. Naudoju rytinėje ir vakaro rutinoje. Mano oda riebi ir labai jautri pSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y