Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Geras serumasSerumą naudoju jau kelias dienas ir kol kas man jis patinka.
Produktas neturi ryškaus kvapo, arba bent jau aš jo nepastebėjau. Jis yra šiek tiek riebios tekstūros, bet greitai įsigeria į odąSkaityti daugiau
Patogus jausmasMeilė nuo pirmo panaudojimo. Turiu jautrią odą, o šis serumas ją tikrai gerai nuramina, suteikia komforto pojūtį ir, žinoma, švytėjimo! Būtinai reikia išbandyti.
serumaspirkau pirmą kartą, kaip hormoninės aknės ir mišrios odos savininkė-labai patiko, beveik baigiau pirmą buteliuką, spuogai/uždegiminės vietos buvo apramintos, oda tapo minkštesnė ir lygesnė, Skaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y