Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.






Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 12
Kol kas esu labai patenkintas. Puikiai įsigeria.
Jis skaistina odą, gerina odos tonusą, mažina spalvos pakitimus ir nėra lipnus. Nepamirškite laikyti šaldytuve.
Serumas maloniai skaistina odą. Jis turi šiek tiek savotišką aromatą, kuris po kurio laiko išnyksta. Serumas yra šiek tiek lipnus ant veido. Jį reikia laikyti šaldytuve.
Nesitikėjau tokių gerų rezultatų ir esu labai patenkinta šiuo serumu. Laukiu, kada jį vėl bus galima įsigyti.
Kai kurie rašė, kad dvokia nemaloniai, bet man kvapas labai patiko! :) Šiaip ar taip, jis man priminė duoną (?), tik pirmuosius kelis kartus buvo labiau juntamas. Rekomenduoju :)
Tiesa, kad serumas šiek tiek kvepia, bet tai tiesiog askorbo rūgšties poveikis, į tai reikia atsižvelgti. Svarbu atidaryti ir laikyti šaldytuve, kad neoksiduotų. Pakuotė taip pat tinkama, nes nereikėtų tepti per daug vitamino C ant veido. Naudoju kelis kartus per savaitę ir matau rezultatus, mano oda nėra tokia pavargusi, paraudusi ir atrodo sveikesnė. Taip pat pastebėjau, kad sumažėjo smulkios raukšlelės.
Labai skystas ir šiek tiek dvokiantis. Nustebau. Negaliu sakyti, kad esu juo sužavėta, bet jis manęs irgi visiškai nedirgina.
Visiškai nelimpa, atlieka savo darbą 10/10
Rezultatai matomi jau po pirmo naudojimo ir greitai susigeria, bet deja kiekis labai mažas už kainą.
Vienas geriausių mano bandytų serumų. Suteikia blizgesio, tobulos tekstūros ir sukuria puikią stiklo odą. Labai rekomenduoju. Manau to neturėtų trūkti jokioje kasdienybėje!!!!
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.