Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Tai puikios sudėties serumas, kuris dera su visais produktais,ar tai būtų retinolis,probiotikų serumas,azelailc ir pan. Naudoju rytinėje ir vakaro rutinoje. Mano oda riebi ir labai jautri pSkaityti daugiau
Puikus kremasPirmą kartą bandžiau šį kremą ir jis man paliko gera įspūdį. Greitai susigeria, ir nedirgina mano jautrių akių. Labai patogus aplikatorius.
Absoliuti meilėMylėk šį serumą! Užtenka vos kelių lašų, kad padengtumėte veidą, jis greitai susigeria, o dieve, koks gražus sveikas švytėjimas suteikia! Aš naudoju jį ryte, kad dienos metu mėgautųsi švytėjSkaityti daugiau
OhoIlgai jo norėjau ir ieškojau ir jis pranoko mano lūkesčius. Po plovimo užtepiau jį po probiotikų serumu ir spf, o mano oda buvo tiesiog wow. Lyg vakar nebuvo smulkių bėrimų. Labai patiko komSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y