Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
ДивоЯ купила його на пробу, користувалася ним місяць і мені дуже сподобалося! У мене був великий висип на обличчі, від якого я ніяк не могла позбутися. Тож за допомогою цього набору я повністю оЧитати далі
Дуже хороший кремОдин з моїх улюблених. Я вже використовую четверту пляшечку і повертаюся до неї після того, як спробувала інші. Ідеально підходить для денного використання, не надто жирний, але й не надто рЧитати далі
Мені сподобався цей кремКористуюсь кремом вже кілька тижнів, вирішила написати відгук після користування, а не одразу після отримання. Крем легкий, приємної текстури, без запаху, що важливо для чутливих людей. ПідіЧитати далі
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу