відкриття рокуДуже гарний крем, легка текстура, приємний м'який аромат, освіжає та заспокоює шкіру обличчя. Рекомендую спробувати тим, у кого розацеа на обличчі.
Чудова сироватка для очей 😊Мені подобається відчуття від нанесення цієї сироватки на очі 😊 Зазвичай я наношу її ввечері, моя шкіра зволожена та готова до відпочинку 😊
відкриття рокуДуже гарний крем, легка текстура, приємний м'який аромат, освіжає та заспокоює шкіру обличчя. Рекомендую спробувати тим, у кого розацеа на обличчі.
Чудова сироватка для очей 😊Мені подобається відчуття від нанесення цієї сироватки на очі 😊 Зазвичай я наношу її ввечері, моя шкіра зволожена та готова до відпочинку 😊
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.
Підписуючись, я погоджуюся з умовами Умови Ведення Бізнесу