Нічого собіЯ довго його хотіла і шукала, і він перевершив мої очікування. Після вмивання нанесла під сироватку з пробіотиком і спф і шкіра просто вау. Начебто й не було дрібних висипів учора. Мені дужеЧитати далі
Хороша сироваткаВикористовую сироватку вже кілька днів, поки все подобається.
Засіб не має чітко вираженого запаху, або принаймні я його не помітила. Має трохи ніби олійну текстуру, проте швидко поглинаєтьсЧитати далі
Нічого собіЯ довго його хотіла і шукала, і він перевершив мої очікування. Після вмивання нанесла під сироватку з пробіотиком і спф і шкіра просто вау. Начебто й не було дрібних висипів учора. Мені дужеЧитати далі