Хороша сироваткаБільш рідка консистенція, швидко вбирається, не залишає плівки. Шкіра зволожена, після нанесення від мікроголок відчувається дуже легке поколювання. Має слабкий аромат, тому майте це на увазЧитати далі
⭐⭐⭐⭐⭐⭐Сироватка неагресивна та добре поєднується з іншими моїми новими продуктами, чудово тонізує шкіру. У мене жирна та дуже чутлива шкіра, у мене розацеа.
Хороша сироваткаБільш рідка консистенція, швидко вбирається, не залишає плівки. Шкіра зволожена, після нанесення від мікроголок відчувається дуже легке поколювання. Має слабкий аромат, тому майте це на увазЧитати далі