Хороша сироваткаБільш рідка консистенція, швидко вбирається, не залишає плівки. Шкіра зволожена, після нанесення від мікроголок відчувається дуже легке поколювання. Має слабкий аромат, тому майте це на увазЧитати далі
Хороша сироваткаЧимала кількість для сироватки, зручна пляшечка, де видно залишки. Сама сироватка має кремову консистенцію, швидко вбирається, шкіра приємно зволожена та підтягнута на дотик.
Непогано :)Користуюся цим засобом з жовтня. Шкіра легко до нього звикла, він не агресивний - не подразнював, не викликав неприємних відчуттів. Великих змін на шкірі обличчя я не відчула, але, можливо, Читати далі
Відмінний кремЯ вперше спробувала цей крем, і він справив на мене гарне враження. Він швидко вбирається і не подразнює мої чутливі очі. Аплікатор дуже зручний.
Хороша сироваткаБільш рідка консистенція, швидко вбирається, не залишає плівки. Шкіра зволожена, після нанесення від мікроголок відчувається дуже легке поколювання. Має слабкий аромат, тому майте це на увазЧитати далі