Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Відмінний кремЯ вперше спробувала цей крем, і він справив на мене гарне враження. Він швидко вбирається і не подразнює мої чутливі очі. Аплікатор дуже зручний.
Нічого собіЯ довго його хотіла і шукала, і він перевершив мої очікування. Після вмивання нанесла під сироватку з пробіотиком і спф і шкіра просто вау. Начебто й не було дрібних висипів учора. Мені дужеЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y