Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
Хороша сироваткаВикористовую сироватку вже кілька днів, поки все подобається.
Засіб не має чітко вираженого запаху, або принаймні я його не помітила. Має трохи ніби олійну текстуру, проте швидко поглинаєтьсЧитати далі
сироваткаКупила вперше, як власниця гормонального акне та комбінованої шкіри – мені дуже сподобалося, майже використала першу пляшечку, ділянки з акне/запаленням заспокоїлися, шкіра стала м’якшою та Читати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y