Неможливо повірити, що він ще порожній!
Якщо ти додавала у нього щось, увійди на сайт, аби побачити товари і завершити покупку.


Ваші круті фоточки та відео










Відгуки – 66
Сироватка має приємну консистенцію; потрібна лише невелика кількість. Я наношу її на обличчя та шию. Спочатку відчувається вколювання, але шкіра не відреагувала почервонінням. Я використовую її двічі на тиждень. Після сироватки я наношу крем з керамідами. Моя шкіра стала гладшою, а пори менш помітними.
Я використовую сироватку лише ввечері, кілька разів на тиждень. Мені підходить! Вона трохи підсушує шкіру, тому я не наношу її двічі поспіль ввечері. Але вона виконує свою роботу. Хоча я вже не дуже стара, я бачу, як зникають навіть дрібні зморшки, а шкіра стає більш підтягнутою та пружною. Воно того однозначно варте.
Вже після одного використання мої пори стали меншими, а деякі комедони зникли!!
Зменшує мімічні зморшки, мені дуже сподобалося.
Дійсно хороший продукт, але правильне нанесення є ключовим. Оскільки в мене суха шкіра, я завжди заздалегідь готую її зволожуючою маскою або тоніком. Потім наношу насичений зволожувальний крем. Незважаючи на мій тип сухої шкіри, я не відчувала подразнення чи інших побічних реакцій шкіри. Моя шкіра дуже добре переносить продукт, і він відповідає моїм очікуванням.
Моїй мамі (48 років) дуже підходить. Мені 27, і я також її спробувала. До цього я користувалася ретинолом, але саме ця сироватка трохи пощипує, тому важливо це враховувати і добре знати свою шкіру. Наносити її краще тільки на ніч, а вдень обов’язково використовувати SPF, тому що шкіра стає більш чутливою. Мамі вона дуже подобається, вона вже бачить результат. Я ж поки що повністю її не розкрила для себе — це не любов з першого погляду. Але думаю, з часом я, можливо, зрозумію її «магію».
Я задоволена цією сироваткою, моя шкіра стала гладенькою та має гарний сяючий вигляд.
Нанак, це працює.
Я вже деякий час ним користуюся і задоволена. Він має легку консистенцію, добре вбирається, і моя шкіра виглядає гладенькою. Великий плюс — відсутність подразнення 😊
Це дуже хороший та ефективний ретинол. Після двох місяців використання я бачу результати. Мені дуже подобаються мікроголки та те, як вони відчуваються на шкірі :) Скажу одразу, що він може досить сушити, тому важливо вводити його поступово та використовувати невелику кількість! Рекомендую!
Давай залишатись на звʼязку?
Надсилаємо знижки, новинки та поради по догляду за шкірою.