Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Це сироватка з чудовим складом, яка добре поєднується з усіма продуктами, будь то ретинол, пробіотична сироватка, азелаїнова кислота тощо. Я використовую її вранці та ввечері. Моя шкіра жирнЧитати далі
Дуже класнаНаносила на ніч, на ранок менше жирного блиску та 0 висипань. Шкіра рівніша і світліша з першого застосування.
Використовувала у комплекті з Axis-Y