Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau
Puiku!Kremas yra labai lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir tiesiogine prasme ištirpsta odoje, nepalikdamas lipnumo ar riebumo pojūčio. Jis be kvapiklių, gerai drėkina, nebalina ir apsaugo nuo sSkaityti daugiau
GeraiJis šiek tiek tirštesnis už vandenį. Malonus ir švelnus ant veido. Greitai įsigeria, bet nesausina odos. Tai geras pagrindas prieš serumus ar drėkinamuosius kremus.
Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau
Puiku!Kremas yra labai lengvos tekstūros, greitai įsigeria ir tiesiogine prasme ištirpsta odoje, nepalikdamas lipnumo ar riebumo pojūčio. Jis be kvapiklių, gerai drėkina, nebalina ir apsaugo nuo sSkaityti daugiau
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.