Neblogas :)Naudojau šį produktą nuo spalio mėnesio. Oda priprato lengvai, nėra agresyvus - nedirgino, neiššaukė nemalonių pojūčių. Didelio pokyčio veido odai nepajutau, bet, galimai, per trumpai naudojSkaityti daugiau
SerumasPats geriausias serumas - nuostabi pipetė, o pats serumas labai gerai įsigeria, ramina odą. Man jį rekomendavo dermatologė, tad perku jau ne pirmą buteliuką. Šioje parduotuvėje geriausias kaSkaityti daugiau