Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
kremaspradžioje buvo skeptiškai žiūrima, dėl įvairiapusių atsiliepimų, bet nusprendžiau išbandyt pati, labai malonios konsistencijos kremas, naudojau prieš tai ,,torriden dive in soothing cream", Skaityti daugiau
kremasnerealus!! lengvas, neriebus, po pirmų dienų oda matosi pamaitinta ir minkštesnė, naudoju kartu su šios serijos serumu, puikus derinys, labai rekomenduoju!
Man labai patinka šis kremas.Šį kremą naudoju jau keletą metų. Vis grįžtu prie jo. Didelė talpa ir prieinama kaina. Tepu jį ne tik kaklui, bet ir veidui.