Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.




Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 6
Užtepus kremą ant rankos, jis buvo malonus, tačiau, nepaisant lengvos konsistencijos, ant odos jautėsi sunkus. Palyginti su kitais drėkinamaisiais kremais su hialurono rūgštimi (pvz., „Intree“), jis nelabai tiko mano dehidratuotai odai ir neatitiko mano lūkesčių. Dieną, net ir užtepus vieną šio kremo sluoksnį, dažnai jausdavausi tempimą. Nakčiai paprastai tepdavau du sluoksnius, kad sustiprinčiau veiksmingumą. Kaina taip pat nėra didelė. Teigiamas aspektas yra tas, kad jame nėra jokių kvapiklių ar dirgiklių. Trumpai tariant, tai nėra tobulas kremas, jis nėra ir siaubingas, jis tiesiog vidutiniškas.
Naudoju šį valiklį ir jis man labai patinka. Jis nuostabiai putoja, yra švelnus ir lengvas, tačiau nuostabiai drėkina ir lygina odą. Naudosiu jį ir toliau; mano oda atrodo gražiai ir lygi. Dėkoju už visus jūsų atsiųstus mėginukus ir dovanas; pridėjau ir jų nuotrauką.
Svetainėje nurodyta pristatymas per savaitę, bet aš savo siuntinį į Ukrainą gavau per 5 dienas – tiesiai į „Nova Poshta“ skyrių. Tarptautinis pristatymas yra tikrai greitas. Norėčiau atskirai paminėti dovanų skaičių – tai buvo tikra staigmena. Be to, nemokamas pristatymas. Aptarnavimas tikrai aukščiausio lygio, tokio požiūrio į klientą nemačiau jau seniai. Užsisakiau kremą iš „Toriden“ ir serumą. Vis dar juos pilnai testuoju, bet po pirmųjų panaudojimų mano oda gerai sudrėkinta, be riebaus blizgesio (ir tai man iš esmės svarbu). Tekstūra lengva, patogi. Taip pat pavyko išbandyti dovanų gautą lūpų blizgesį – jis maloniai drėkina, nesisklaido, turi lengvą, neįkyrų aromatą. Man labai patiko. Kol kas mano įspūdžiai maloniausi. Apie produktus parašysiu atskirai šiek tiek vėliau, bet aptarnavimu esu daugiau nei patenkinta.
Kad susidarytumėte vaizdą, mano oda riebi, linkusi į spuogus ir padengta melazma. Kremas man tiko; jis nėra nei agresyvus, nei riebus. Pabrėžiu „švelnus“, nes skutisiu kas dvi dienas, todėl mano oda paprastai būna šiurkšti. Nors kremas nėra 100 % sukurtas mano odos tipui, galiu apie jį pasakyti tik gerus dalykus. Jis švelnus, bekvapis ir nedidelio kiekio užtenka ilgam, nes nereikia daug padengiant veidą ir kaklą. Manau, kad jis palieka šiek tiek juntamą pojūtį ant odos, bet jis nėra varginantis ar sunkus, ypač turint omenyje, kad dabar oras toks šaltas. Šiltesniu oru jausmas gali būti kitoks, bet tai nėra didelė problema. Jis labai gerai drėkina! Tobulas. Neturėjau jokių alerginių reakcijų.
Išbandžiau kremą kaip mėginuką ir iškart nusprendžiau jį užsisakyti. Jis labai tinka mano sausai odai – palieka odą švelnią, konsistencija maloni, o kremo kvapas tikrai puikus. Rekomenduoju.
Nusprendžiau išbandyti tas kaukes daugiausia tam, kad nereikėtų nuolat išmesti pakuočių. Turėjau labai blogą reakciją į „Biodance“ kaukę, o šios akimirksniu panaikino paraudimą ir jautrumą. Po naudojimo mano oda buvo sudrėkinta, lygi ir visiškai neriebi. Jaučiamas kvapas, bet jį galima kontroliuoti. Tikrai pirksiu jas toliau, nes jos tiesiogine prasme buvo nuostabios po vieno naudojimo.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.