FainasLabai patiko! Vyresnei odai tobulas, kvapas man patiko, labai maloni tekstūra, tikrai skiriasi nuo kitų kremų. Veidas pridrėkintas. Sausesnei odai sakyčiau tinkamas.
FainasLabai patiko! Vyresnei odai tobulas, kvapas man patiko, labai maloni tekstūra, tikrai skiriasi nuo kitų kremų. Veidas pridrėkintas. Sausesnei odai sakyčiau tinkamas.