GeraiKremas pakankamai geras, bet ne tobulas. Netinka kaip makiažo pagrindas, nes susilimpa su pudra. Atrodo gana riebi, bet po kelių valandų oda jau išsausėja. Bet kaina gera.
GeraiKremas pakankamai geras, bet ne tobulas. Netinka kaip makiažo pagrindas, nes susilimpa su pudra. Atrodo gana riebi, bet po kelių valandų oda jau išsausėja. Bet kaina gera.