Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.


Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 14
Nupirkau šį kremą savo mamai ir jai jis labai patinka. Jis lengvos tekstūros, bet giliai drėkina, todėl oda tampa labai švelni ir spindinti. Jis idealiai tinka brandžiai odai, ieškančiai stangrumo ir sveikos išvaizdos. Puikus „Sisters“ atradimas!
Super kremas
Kremas yra labai geras drėkiklis brandžiai odai
malonus, subtilus kvapas, kremą naudoju kaip naktinį kremą, jis tobulas, ryte jaučiu, kad mano oda gavo tai, ko jai reikėjo, ir dabar, ypač žiemą, ji pamaitinta per naktį. Praeitą kartą jo nepirkau.
Tai tobula.
Kietesnės konsistencijos kremas labiau tinka sausesnei odai ir greičiausiai žiemos sezonui. Nepaisant standumo, jis plinta gana gerai. Jis neturi išskirtinio aromato. Po naudojimo oda išliks šiek tiek riebesnė ir blizgesnė. (Aš turiu T zoną, todėl ji netinka mano odai). Nepaisant to, rekomenduoju neriebiems odos tipams, gali puikiai tikti.
Naudoju 2 mėnesius tik naktimis ir galiu pasakyti, kad kiekvieną rytą šio kremo dėka mano veidas tampa skaistesnis ir stangresnis. Matau kai kuriuos pokyčius, bet reikalas tas, kad korėjietiškos kosmetikos dėka aš net nesidažiu. ačiū. ❤️🫶🏾
Šį kremą perku jau trečią kartą. Šiek tiek storesnis, bet mano sausai odai to reikia. Be to, jis maloniai kvepia ir tinka mano jautriai odai
Šį kremą naudoju jau antrą mėnesį ir turiu pasakyti, kad tai neįtikėtinos kokybės. Verta investuoti tiek €, nes tai išpildo tai, ką turiu. Kremas tirštesnis, bet neapsunkintas odai, gerai pasiskirsto, oda gražiai drėkinama visą dieną. Malonaus kvapo, ilgai išsilaiko, o po mėnesio reguliaraus naudojimo matau odos pokyčius. Kaktos raukšlės smulkesnės, oda švelnesnė.
Super geras veido kremas, labai dziaugiuosi nusipirkusi, raukšlelės visada išsilygindavo per savaitę, rekomenduoju moterims nuo 40 m.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.