Puikus tonerisEsu bandžiusi įvairių tonerių, bet šį pabandžius net nustebau, wow koks jis skalsus ir kaip maloniai gaivina odą :) esu labai patenkinta, naudoju, džiaugiuosi ir rekomenduoju kitoms! :)
Nuostabus prausiklisPirkau paskaičiusi atsiliepimus čia ir esu labai patenkinta! Tokio gero prausiklio nesu turėjusi, idealiai tinka mišriai ir jautriai odai. Visai netraukia odos, nuostabiai prausia :) labai lSkaityti daugiau
Puikus tonerisEsu bandžiusi įvairių tonerių, bet šį pabandžius net nustebau, wow koks jis skalsus ir kaip maloniai gaivina odą :) esu labai patenkinta, naudoju, džiaugiuosi ir rekomenduoju kitoms! :)
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.