Geras produktasNaudoju jau porą mėnesių. Lengvai tepamas, skaidrus, drėkinantis produktas. Žiemai norėtųsi intensyvesnio drėkinimo, bet šiltuoju metų laiku turėtų tikti puikiai. Mano odos tipas mišrus, žieSkaityti daugiau
Nuostabus prausiklisPirkau paskaičiusi atsiliepimus čia ir esu labai patenkinta! Tokio gero prausiklio nesu turėjusi, idealiai tinka mišriai ir jautriai odai. Visai netraukia odos, nuostabiai prausia :) labai lSkaityti daugiau
Absoliuti meilėMylėk šį serumą! Užtenka vos kelių lašų, kad padengtumėte veidą, jis greitai susigeria, o dieve, koks gražus sveikas švytėjimas suteikia! Aš naudoju jį ryte, kad dienos metu mėgautųsi švytėjSkaityti daugiau