Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Kūno losjonasLabai patinka. Lengvas, greit susigeria, nepalieka lipnumo, be kvapų. Manau tikrai pirksiu dar kartą, kai pabaigsiu šį. Drėkina, labai rekomenduoju! 😍
Puiku riebiai odaiTuriu riebią dehidratuotą odą todėl ieškojau lengvo bei drėkinančio kremo. Šis kremas yra gelio konsistencijos, greitai susigeria, neapsunkina odos, palieka odai blizgančią išvaizdą, pasilieSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
Kūno losjonasLabai patinka. Lengvas, greit susigeria, nepalieka lipnumo, be kvapų. Manau tikrai pirksiu dar kartą, kai pabaigsiu šį. Drėkina, labai rekomenduoju! 😍
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.