Puikus kremas! Naudoju dar neilgai, bet labai patinka, kaip švyti veidas po jo ir kokia švelni veido oda būna. Tikrai rekomenduoju :) ir šiaip, esu labai patenkinta šita parduotuve, netyčia atrasta. Labai Skaityti daugiau
Man labai patiko.Kremas man labai patiko, labai lengva ir maloni tekstūra, nepaliekanti lipnaus sluoksnio ant odos. Prieš tai naudojau kitą „Selimax“ kremą, bet šis kremas – meilė nuo pirmo naudojimo.
serumaspirkau pirmą kartą, kaip hormoninės aknės ir mišrios odos savininkė-labai patiko, beveik baigiau pirmą buteliuką, spuogai/uždegiminės vietos buvo apramintos, oda tapo minkštesnė ir lygesnė, Skaityti daugiau
Serumas Pirkau serumą pirmą kartą , ir jisai man labai patiko . Dažnai turiu paraudusią veido odą , o šis serumas nuramina ir paraudimas sumažėja .Esu labai patenkinta