SerumasVisai geras serumas, tikrai greitai įsigeria, nepalieka lipnumo, bet nėra skystos konsistencijos, toks tirštesnis. Kvapo blogo nėra. Drėkina, bet po viso buteliuko išnaudojimo, nepajutau didSkaityti daugiau
TonikasTikrai nedrėkina, įsigeria greitai, jausmas įsigėrimo keistas, būtina yra naudoti serumą ir kremą, nes sausins. Pokyčio išnaudojus pusę buteliuko nepastebėjau, atrodo, tarsi nieko nedaro. NeSkaityti daugiau
Man labai patinka šis kremas.Šį kremą naudoju jau keletą metų. Vis grįžtu prie jo. Didelė talpa ir prieinama kaina. Tepu jį ne tik kaklui, bet ir veidui.
Viena geriausių priemoniųTai viena geriausių mano išbandytų veido priežiūros priemonių. Kaip kūnas kenčia troškulį, tai po šios priemonės naudojimo supranti, ką reiškia "pagirdyta" oda.