Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 6
Jis palieka odą lygią ir sudrėkintą. Jaučiasi toks gaivus. Ir turi labai malonų, subtilų kvapą.
Gavau jį dovanų kaip savo pirmąjį „K Beauty“ produktą ir štai aš čia su daugiau nei 100 skirtingų kremų, serumų, kaukių, stebuklų. Stiprinamasis kremas yra lengvos, pieniškos konsistencijos, malonaus švelnaus kvapo, kuris visada mane nukelia į tropines vietas :-)) labai malonus odai, reikia šiek tiek palaukti, kol įsigers, ir nedidelio kiekio tikrai užtenka visam veidui. Pakuotė didelė ir man jos užteko mėnesiams. Dabar nusipirkau antrą buteliuką. Kiekviena rekomendacija, išbandykite, jei jums reikia drėkinimo, nesigailėsite.
Man labai patinka visi šio prekės ženklo losjonai, turėjau ne vieną indelį, jie greitai įsigeria ir nuostabiai drėkina.
Minkštos gelio konsistencijos serumas. Jis greitai įsigeria ir nepalieka lipnumo pojūčio. Po naudojimo oda maloniai sudrėkinta.
Puikus serumas, paruošia odą kremui, pirkčiau dar kartą, kaina įperkama ir malonaus kvapo, t. y. tobulo kvapo.
Pridedu savo nuomonę sunaudojęs maždaug pusę buteliuko. Losjonas labai geras. Puikiai tinka kaip papildomas žingsnis po serumo (ne anksčiau), dekoltė, kaklui ir rankoms. Lengvai tepasi, kai kuriuos efektus pastebėjau maždaug po 3 savaičių - oda įgavo lengvą "stiklinę odą". Jis turi subtilų kvapą, būdingą kolageno kosmetikai. Stiklinis butelis yra pliusas. Didelė talpa ir palyginti maža kaina
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.