Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.






Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 17
Man patinka „ksisters“ siuntiniai. Prekės pristatomos labai greitai, gražiose pakuotėse. Pilnos dovanų ir privilegijų. Užsisakiau įvairių hidrogelio pagalvėlių paakiams. Naudoju jas kasdien, kiekvieną rytą. Laikau jas šaldytuve. Užtepus, jos maloniai vėsina ir puikiai drėkina odą aplink akis. Neįsivaizduoju savo rytinės rutinos be šių pleistrų.
Deja, esu nusivylusi :( serumo per daug pleistrams, todėl jie labai slidūs ir netinkamai prilimpa prie odos. Drėkinimo lygis tiesiog niekingas, nėra blogas, bet ir ne geras. Be to, emulsija neįsigeria į odą ir palieka nedidelius lupimosi fragmentus. Turiu ją nuplauti, jei noriu tepti kitą odos priežiūros sluoksnį. Savaime suprantama, tai labai erzina ir visą šio produkto naudojimo procesą paverčia beprasmiu.
Šie hidrogelio pleistrai yra mano asmeninis Nr. 1 kovoje su tamsiais ratilais po akimis. Jie gerai priglunda prie odos, neslysta ir yra gausiai prisotinti serumu. Po naudojimo paakių sritis atrodo skaistesnė, gaivesnė ir labiau sudrėkinta. Peptidų ir hialurono rūgšties derinys suteikia ir puoselėjantį, ir vizualiai gerinantį poveikį. Puiki SOS priemonė prieš svarbius įvykius arba po varginančių dienų.
Man labai patiko „Medi-Peel“ paakių pleistrai. Jie labai drėkina ir ramina odą, o po naudojimo paakių sritis atrodo gaivesnė ir labiau sudrėkinta. Tačiau pastebėjau, kad jie palieka ant odos mažyčius, pūkelius primenančius esencijos pluoštelius, todėl iš karto po naudojimo buvo nepatogu tepti maskuoklį. Prieš darydamasi makiažą turėjau nusiprausti veidą, kitaip tekstūra nebuvo lygi. Apskritai jie gerai drėkina ir prižiūri odą, bet tai nėra geriausias pasirinkimas, jei reikia pasidažyti iškart po jų naudojimo.
Я дуже люблю патчи цієї фірми, чомусь саме від них бачу найкращий результат. Мені 34 роки, шкіра вже не така як була у 20 років, але завдяки корейській косметиці я можу пітримувати гарний результат. Маю маленькі зморшки під очима, які завдяки патчам повністю розгладжуються.
Hidrogelio pleistrus naudoju kiek daugiau nei savaitę ir turiu pasakyti, kad esu jais patenkinta. Jie gerai įsigeria (galbūt per daug – kartais serumas nubėga veidu), gerai drėkina akių sritį, todėl ji tampa švytinti. Kol kas duodu jiems tik 4 žvaigždutes, nes dar laukiu „vau“ efekto. Nerekomenduoju jų naudoti po makiažu.
Esu patenkinta įklotais, jie pakankamai drėkina, negraužia odos ir gerai laikosi, nejuda, galiu tik rekomenduoti.
Daugybė dovanų gautų produktų pavyzdžių buvo labai teigiami. Maloniai kvepia, gerai prilimpa ir vėsina. Tai geriausias akių kremas, kokį tik esu naudojusi.
Tai mano pirmoji korėjietiška kosmetika ir įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Pleistrai puikiai stangrina ir drėkina paakių odą, taip pat jaučiu, kad ji skaistesnė, dingsta patinimas. Naudoju kiekvieną rytą su savo rytine kava, prieš darydamasi makiažą, ir neįsivaizduoju savo dienos pradžios be jo. rekomenduoju!
Palieku ant odos mažiausiai 30 min., po to paakių sritis lygesnė, bet esminių pokyčių nejaučiu. Maždaug įpusėjus serumas pradės šiek tiek tirštėti ir geriau jį šiek tiek nuvalyti nuo kaukės. Tačiau kaip ekstremalų minusą matau tai, kad nuėmus kaukes ant odos likęs serumas sulimpa, todėl pleistrų negalima naudoti prieš renginį, nes tada makiažas atrodo siaubingai. Turiu juos naudoti tik vakare.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.