Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.







Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 18
Man asmeniškai kremas nepatiko. Laikui bėgant (po kelių dienų) paakių sritis pradėjo labai perštėti ir turėjau nustoti jį naudoti. Galiu kramtyti lipnią tekstūrą, bet, deja, negalėjau atsikratyti perštėjimo pojūčio.
Mielos K-Sesutės, gavau iš jūsų „Corix“ paakių kremo mėginėlį ir, tiesą sakant? Vau! Būtent dėl šio mažo mėginėlio vėliau jį užsisakiau ir šiandien žinau, kad tai buvo vienas geriausių sprendimų mano odai. Mano paakių oda po naudojimo nuostabiai švelni, lygi... kaip kūdikio užpakaliukas 🥹 Atrodo labiau pailsėjusi, gaivesnė, o pojūtis ant odos tiesiog sukelia priklausomybę. Ačiū, kad leidote man jį išbandyti – nes jei nebūčiau gavusi mėginėlio, galbūt jo neturėčiau iki šiol. Kremas toks elastingas, bet man tai visiškai netrukdo. Jis gerai įsigeria ir nelieka lipnus. O dabar? Liksiu ištikima „Coxir“ 🖤
Man nepatinka konsistencija; dėl jos gana sunku tepti. Bet man tikrai nepriimtina tai, kad lipnumo pojūtis neišnyksta, todėl beveik neįmanoma pasidažyti po to. Net jei vėliau jį nuvalau, maskuoklis nelimpa ir susitraukia. Nerekomenduočiau.
Šis kremas yra įdomios tekstūros, šiek tiek lipnus, bet po užtepimo tų pėdsakų ant odos nelieka. Tiesą sakant, jis suteikia gaivumo pojūtį, yra lengvas ir greitai susigeria.
Kremas tamprios konsistencijos, bet prie jo galima priprasti iš karto. Užtepus jis gražiai susigeria, o oda iš karto suminkštėja. Labai malonus kremas ir pakuotė tikrai didelė, tikrai užteks ilgam.
Jie man suteikia puikų produktą
Vieniems konsistencija gal ir keistoka, man patinka "lipni" apdaila, kuri super susigeria, nedirgina, paakių zona pašviesėja
Vieniems konsistencija gal ir keistoka, man patinka "lipni" apdaila, kuri super susigeria, neerzina, paakių zona pašviesėja
Gavau pavyzdį dovanų kartu su pirkiniu. Konsistencija labai maloni ir tepasi gražiai, deja, aplink akis tikrai perštėja, o kol išnyksta, reikia pusdienio. Stengiuosi jį naudoti bent jau ant kitų veido dalių, bet mane jis vis tiek gana erzina. Tikiu, kad žmonėms su mažiau jautriomis akimis problemų nekils ir tai bus patenkinta.
Kremas „sraigiškos“ konsistencijos, tempiasi. gerai susigeria, nedirgina akių
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.