Nuostabus kremasUžsisakiau prieš kelias savaites, tad jau panaudojau. Kremas bekvapis, lengvos tekstūros, bet, manau, labiau aliejinis. Jis gerai įsigeria į odą, nesukelia dirginimo, labai gerai drėkina. NaSkaityti daugiau
FainasLabai patiko! Vyresnei odai tobulas, kvapas man patiko, labai maloni tekstūra, tikrai skiriasi nuo kitų kremų. Veidas pridrėkintas. Sausesnei odai sakyčiau tinkamas.