Neįtikėtina, tačiau jis vis dar tuščias!
Jei ką nors į jį pridėjote, prisijunkite, kad pamatytumėte savo prekes ir užbaigtumėte pirkimą.





Jūsų Šaunios Nuotraukos ir Vaizdo Įrašai










Atsiliepimai – 7
Numbuzin kremas nuostabus, lengvas, oda švelni, visos rekomendacijos
Labai geras kremas net riebiai odai, linkusiai į spuogus. Jau turiu 3 pakuotes 🫠 Vienintelis dalykas, kurį pakeisčiau, yra pakuotė.
Kremas yra labai lengvos, gelio konsistencijos ir labai malonus odai. Prie jo taip pat pridedama maža mentelė, todėl kremą iš dėžutės išimti daug lengviau. Jis greitai įsigeria į veidą, gerai drėkina ir nepalieka odos riebios, tačiau nėra visiškai matinio paviršiaus, dėl kurio veidas gali atrodyti sausas. Turiu mišrią odą ir man jis labai patinka, ypač todėl, kad nesukėlė komedonų net ant riebiausių vietų, tokių kaip kakta ir smakras. Apskritai, tikrai tvirtas kremas kasdieniam naudojimui.
Mano geriausias ir mėgstamiausias kremas iš visų! Jis suteikia 100 % spindesio. Po naudojimo oda jaučiasi elastinga, sudrėkinta ir pamaitinta. Šis kremas visada bus mano odos priežiūros rutinoje, bet nemanau, kad jis pakankamai drėkina sausą, riebų ar mišrią odą – jis būtinas.
Kremas yra gelinės konsistencijos ir labai lengvas ant odos, jis be reikalo neriebina odos, matosi, kad oda sudrėkinta ir net kremui įsigėrus į odą, jaučiu, kad ji sudrėkinta. Mano oda riebi, o kiti kremai ją be reikalo riebia. Pastebėjau, kad ant nosies atsiranda mažiau bėrimų ir inkštirų.
Tai lengvas drėkinamasis kremas, kol kas esu juo patenkinta.
Vienas geriausių kremų, kokius tik esu turėjusi. Mano vyras irgi jį naudoja. Kremas gerai drėkina, o buteliuko užtenka gana ilgam.
Norite palaikyti ryšį?
Siunčiame jums nuolaidas, naujus produktus ir odos priežiūros patarimus.