Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y
RekomendacijaUžsisakiau šį serumą. Jis puikiai tinka mano sausai odai.
Naudoju jį kartu su tos pačios serijos kremu ir toniku. Jis gerai drėkina ir maitina mano odą.
Man labai patinka šis kremas.Šį kremą naudoju jau keletą metų. Vis grįžtu prie jo. Didelė talpa ir prieinama kaina. Tepu jį ne tik kaklui, bet ir veidui.
rekomenduojupirmą kartą buvau pasiėmusi mažesnį kiekį, nes bijojau, kad netiks mano veido odai, bus atvirkščiai-break out'ins, bet patiko. Labai lengvos tekstūros, greit įsigeria, aš esu mišrios odos saSkaityti daugiau
Labai kietasUžtepiau nakčiai, ryte buvo mažiau riebaus blizgesio ir 0 išbėrimų. Oda tampa lygesnė ir skaistesnė nuo pirmo naudojimo.
Naudojamas kartu su Axis-Y