Labai geras kremasVienas mano favoritų. Naudoju jau ketvirtą indelį ir vis grįžtu prie jo pabandžius kitus. Tobulas dieninis, ne per riebus, bet ir ne per skystas, gerai drėkina, nekemša porų, nepalieka riebaSkaityti daugiau
⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐Tai puikios sudėties serumas, kuris dera su visais produktais,ar tai būtų retinolis,probiotikų serumas,azelailc ir pan. Naudoju rytinėje ir vakaro rutinoje. Mano oda riebi ir labai jautri pSkaityti daugiau
Labai geras kremasVienas mano favoritų. Naudoju jau ketvirtą indelį ir vis grįžtu prie jo pabandžius kitus. Tobulas dieninis, ne per riebus, bet ir ne per skystas, gerai drėkina, nekemša porų, nepalieka riebaSkaityti daugiau